Gutta pro partnery

Gutta je již desítky let úspěšným a spolehlivým obchodním partnerem. Flexibilita a rychlost jsou pro nás samozřejmostí, umožňují nám předvídat vývoj trhu a přizpůsobovat se novým trendům a potřebám zákazníků. Staňte se i vy našimi partnery!

Gutta ekosystém

Kvalitní produkty si zaslouží nejlepší služby. Toto se naše přesvědčení snažíme denně naplňovat. Našim partnerům poskytujeme individuální, spolehlivou a flexibilní komplexní podporu za výhodných obchodních podmínek.

Naše služby v oblasti logistiky, produktového portfolia a marketingu pomáhají našim maloodběratelům uspět na jejich cílových trzích. Ne náhodou jsme se díky tomu stali cennými a vyhledávanými obchodními partnery.

Pracujeme ruku v ruce s našimi zákazníky, doplňujeme naše produkty o vývoj doplňkových služeb orientovaných na zákazníka.

Hans-Peter Lipp, Head of Sales & Marketing Gutta Werke Schutterwald (D)

Široký sortiment

V našem sortimentu naleznete široký výběr prémiových produktů, které jsou vyhledávaným zbožím mezi řemeslníky i zahrádkáři. Naše nabídka jde ruku v ruce se zákaznickým segmentem, proto jsme schopni uspokojit jak příležitostné kutily, tak náročné stavitele.

Naše značkové produkty poskytnou vašim zákazníkům praktické a funkční řešení při stavbě nebo rekonstrukci domu či chalupy a pomohou jim vytvořit z obyčejné zahrady útulné prostředí.

Produkty, uspokojující potřeby zákazníků, stejně jako jejich trvalý vývoj a inovace mají v Guttě vysokou prioritu.

Komplexní logistika

Naše efektivně fungující logistické oddělení dělá vše pro to, aby proběhlo dodání vaší objednávky v požadovaném termínu. Rozvoz zajišťujeme vlastními vozy i prostřednictvím přepravních společností. Zboží jsme schopni dodat i přímo vašemu koncovému zákazníkovi. Denně opouští naše sklady více než 500 zásilek, což odpovídá více než 130 000 objednávkám ročně.

Obchodní zástupci

V každém kraji máme pro naše obchodní partnery k dispozici obchodního zástupce, který dlouhodobě udržuje dobré vztahy a oboustranně výhodnou spolupráci včetně marketingové podpory a technického poradenství.

Produktové školení

Obchodní zástupci vás seznámí s naším sortimentem, odborně vám vysvětlí možnosti jeho použití, abyste byli schopni zodpovědět dotazy svým zákazníkům. Pomohou vám s prodejní i propagační strategií a s úspěšnou integrací našich produktů do vaší prodejní nabídky.

Podpora prodeje / Marketing

Poskytneme vám zákaznický servis s kompletními balíčky pro celou škálu marketingových potřeb. Nabídneme marketingovou podporu v podobě propagačních materiálů či bezplatných vzorků s cílem poskytnout vašim koncovým zákazníkům dostatek informací o našich produktech, přesvědčit je k jejich koupi a zvýšit tak váš prodejní úspěch.

Děláme vše, pro váš úspěch

Podpora prodeje našich partnerů je pro Guttu obzvláště důležitá. Vaši firmu uvedeme na našich webových stránkách na seznam autorizovaných prodejců. Vašim zákazníkům nabízíme možnost odborné montáže vybraných produktů.
Zaměřujeme se na to, aby se váš zákazník mohl snadno orientovat v celém našem sortimentu, proto jsou naše výrobky praktické, informace o nich jasné a pokyny pro uživatele srozumitelné a jednoduché.

Reklama

Pravidelně inzercí oslovujeme potenciální cílovou skupinu zákazníků z řad kutilů v předních tištěných i online hobby časopisech. Tím neustále zvyšujeme povědomí o našich produktech a inspirujeme tak čtenáře ke koupi.

Tisk

Kromě odborných časopisů svou nabídku představujeme také v místních denních a týdenních novinách. Díky tomu Gutta oslovuje i ty jednotlivce, kteří nejsou pravidelnými čtenáři odborných publikací.

Webová stránka

Z našich internetových stránek můžete čerpat vy i vaši zákazníci aktuální informace o novinkách,
jsou zde dostupné technické údaje o všech našich produktech, instruktážní videa, záruční podmínky a další přínosné informace. Vyhledávač produktů navede zákazníky přímo k požadovanému výrobku.

Blog / Facebook

Na naší facebookové stránce najdete aktuální informace, fotky od zákazníků, upozornění na probíhající slevové akce, tématické tipy a zajímavosti. Máme i vlastní youtube kanál, kam vkládáme videoupoutávky a instruktážní videa.

Cookie Settings

Listed here are all the cookies used for our marketing purposes.
Google Analytics (cn_AnalyticsActive)
Facebook (cn_FacebookActive)