Gutta - Ihr Partner für Vertrieb und Logistik

Gutta pro výrobce

Máte inovativní a zajímavé produkty? Pokud jde o marketing, nenechte nic náhodě! S našimi rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi zajistíme vašim produktům z oblasti hobby, stavebnictví a zahrady úspěšný vstup na trh.

Podpořte úspěch svých produktů pomocí spolupráce s námi

Zajímavé a silné nápady si zaslouží, aby byly uváděny na trh profesionálně a účelně. Pokud jde o vaši integraci na trh, je nejlepší se od počátku spoléhat na partnera s letitými zkušenostmi a znalostmi trhu. Pomůžeme vám proniknout na trh a učinit kroky potřebné k vytvoření silné značky, velkého okruhu spokojených zákazníků a obchodního úspěchu.

Máme odborné znalosti na to, abychom předvídali a úspěšně překonávali všechny problémy, které může vstup na trh představovat, od plánování rozvoje podnikání až po konkurenční analýzu a tvorbu cen. Pomůžeme vám obchodovat dlouhodobě a úspěšně. Nejen, že budete těžit z naší sítě globálních distribučních partnerů, ale také získáte přístup k vysoce výkonné logistické infrastruktuře a našim rozsáhlým skladovacím kapacitám.

Vyberte si z našich balíčků služeb ten, který bude vyhovovat vašim potřebám. Nabízíme zákaznickou podporu pro celou škálu marketingových potřeb a / nebo s řadou různých logistických a distribučních možností.

Kontaktujte nás a sdělte nám své nápady a požadavky. Jsme schopni vám nabídnout řešení šité na míru vašim potřebám. S našimi zkušenostmi, schopnostmi a zdroji vaše plány určitě uspějí!

Cookie Settings

Listed here are all the cookies used for our marketing purposes.
Google Analytics (cn_AnalyticsActive)
Facebook (cn_FacebookActive)