Vize

Gutta patří na českém trhu mezi tradiční a přední prodejce stavebních, izolačních, hobby materiálů a zahradních produktů. Mezi naše významné partnery patří hobby markety, prodejny stavebnin a zahradnictví. Prémiové produkty Gutta za přijatelnou cenu dlouhodobě bodují u koncových spotřebitelů.

Naší vizí je být jedni z nejlepších v našem oboru

Naší hlavní obchodní činností je vývoj, výroba, nákup, distribuce a prodej stavebních a izolačních materiálů a produktů pro dům a zahradu. Zkušenosti a odborné znalosti nám umožňují předvídat vývoj trhu a přizpůsobovat své služby i produkty novým trendům a měnícím se potřebám zákazníků. Prostřednictvím sociálních médií a online kanálů se snažíme ovlivňovat nákupní chování spotřebitelů.

Naším posláním je

  • vyvíjet inovativní produkty a poskytovat služby v souladu s požadavky trhu, využívat k distribuci různé prodejní kanály tak, abychom uspokojili poptávku trhu.
  • efektivně vyřizovat požadavky našich zákazníků a to od zpracování objednávek až po dodání zboží.
  • rozpoznávat a naplňovat očekávání našich zákazníků – myšlenka našeho podnikání je zaměřena na celkovou spokojenost zákazníků.
  • zvyšovat povědomí o značce prostřednictvím akvizičních nástrojů.
  • trvale zvyšovat obrat a posilovat hodnotu značky Gutta prostřednictvím strategických prodejních vztahů a partnerství.
  • aktivně přispívat k ochraně životního prostředí a klimatu prostřednictvím udržitelných opatření a hospodárné výroby.
  • být spolehlivým zaměstnavatelem, který nabízí možnost dalšího rozvoje při současném poskytování moderních a bezpečných pracovních podmínek. Bezpečnost a ochrana zdraví našich zaměstnanců je pro nás obzvláště důležitá.
> 5000 spokojených zákazníků po celém světě
> 2500 položek v sortimentu produktů
> 500 dodávek zboží denně
> 50 obchodních zástupců

Jsme evropský partner „all-in-one“, pokud jde o materiály pro stavbu, dům a zahradu pro hobby markety, specializované prodejce a koncové spotřebitele. Neustále se snažíme o další posílení naší silné pozice na trhu.

Detlef Witte, Managing Director of Gutta Werke Schutterwald (Germany)