Vize

Gutta patří na českém trhu mezi tradiční a přední prodejce stavebních, izolačních, hobby materiálů a zahradních produktů. Mezi naše významné partnery patří hobby markety, prodejny stavebnin a zahradnictví. Prémiové produkty Gutta za přijatelnou cenu dlouhodobě bodují u koncových spotřebitelů.

Naší vizí je být jedni z nejlepších v našem oboru

Naší hlavní obchodní činností je vývoj, výroba, nákup, distribuce a prodej stavebních a izolačních materiálů a produktů pro dům a zahradu. Zkušenosti a odborné znalosti nám umožňují předvídat vývoj trhu a přizpůsobovat své služby i produkty novým trendům a měnícím se potřebám zákazníků. Prostřednictvím sociálních médií a online kanálů se snažíme ovlivňovat nákupní chování spotřebitelů.

Naším posláním je

  • vyvíjet inovativní produkty a poskytovat služby v souladu s požadavky trhu, využívat k distribuci různé prodejní kanály tak, abychom uspokojili poptávku trhu.
  • efektivně vyřizovat požadavky našich zákazníků a to od zpracování objednávek až po dodání zboží.
  • rozpoznávat a naplňovat očekávání našich zákazníků – myšlenka našeho podnikání je zaměřena na celkovou spokojenost zákazníků.
  • zvyšovat povědomí o značce prostřednictvím akvizičních nástrojů.
  • trvale zvyšovat obrat a posilovat hodnotu značky Gutta prostřednictvím strategických prodejních vztahů a partnerství.
  • aktivně přispívat k ochraně životního prostředí a klimatu prostřednictvím udržitelných opatření a hospodárné výroby.
  • být spolehlivým zaměstnavatelem, který nabízí možnost dalšího rozvoje při současném poskytování moderních a bezpečných pracovních podmínek. Bezpečnost a ochrana zdraví našich zaměstnanců je pro nás obzvláště důležitá.
> 5000 spokojených zákazníků po celém světě
> 2500 položek v sortimentu produktů
> 500 dodávek zboží denně
> 50 obchodních zástupců

Jsme evropský partner „all-in-one“, pokud jde o materiály pro stavbu, dům a zahradu pro hobby markety, specializované prodejce a koncové spotřebitele. Neustále se snažíme o další posílení naší silné pozice na trhu.

Detlef Witte, Managing Director of Gutta Werke Schutterwald (Germany)

Cookie Settings

Listed here are all the cookies used for our marketing purposes.
Google Analytics (cn_AnalyticsActive)
Facebook (cn_FacebookActive)