Gutta für Lieferanten

Gutta pro dodavatele

Spolupracujeme s našimi dodavateli na rozvoji a posilování dobrých obchodních vztahů. Naší snahou je zachování udržitelného dlouhodobého partnerství. Jak nakupujeme, tak prodáváme – vždy s ohledem na zákazníky a k jejich prospěchu.

Úsilí společnosti Gutta

Gutta si zakládá na důvěryhodném partnerství a poskytování kvalitních produktů a služeb, proto již v rané fázi spolupráce identifikujeme a odstraňujeme potenciální problémy.

Naším cílem je zajistit bezproblémovou a oboustranně úspěšnou spolupráci. Abychom toho dosáhli, pomáháme validovat procesy a produkty, podporujeme úspěšné řízení inovací a poskytujeme příležitosti globálního prodeje. Gutta dělá vše proto, aby naši dodavatelé uspěli. Jsme spolehlivým partnerem hned od začátku.

100% kvalita

Gutta Audit

Audit

Gutta je vyhledávaným partnerem. Jsme schopni zajistit certifikaci a procesní řízení spojené s uvedením produktů našich nových dodavatelů na trh.

Inovace

Během naší práce se soustředíme na vývoj trhu a potřeba zákazníků, proto se snažíme o neustálé inovace našich produktů a služeb. Toto můžeme nabídnout i našim dodavatelům, dosáhneme tak očekávaného úspěchu a zisku.

Gutta - Partner für Logistik

Prodej

Gutta kombinuje řadu mezinárodních prodejních míst se silnou sítí logistiky, prodejních expertů a partnerů. Díky tomu se nám daří dosahovat vysokého obratu.

Snažíme se rozvíjet silné obchodní vztahy s dodavateli, kteří mohou dodávat vysoce kvalitní zboží a služby vhodné pro naše podnikání. Jako partner se spoléháme na to, že budeme společně schopni plnit - a dokonce překonat - stále se zvyšující očekávání zákazníků, pokud jde o kvalitu a výkon.

Michel Kebaier, Purchasing manager

Cookie Settings

Listed here are all the cookies used for our marketing purposes.
Google Analytics (cn_AnalyticsActive)
Facebook (cn_FacebookActive)