Naše služby

Obchodování v segmentu DIY vyžaduje vysokou úroveň znalostí a zkušeností. Naše společnost těmito předpoklady disponuje, proto v Guttě najdete spolehlivého a férového obchodního partnera. Během několika desítek let na trhu jsme se stali důvěryhodnou firmou, která poskytuje kvalitní výrobky i služby.

Jsme aktivní po celém světě – vždy nablízku zákazníkovi

Mezi naše partnery v B2B sektoru patří přední mezinárodní řetězce zahradnictví a hobby marketů. Ve spolupráci s těmito subjekty se značka Gutta a její výrobky pro stavbu, dům a zahradu staly známými po celém světě. Obchody pro kutily a zahrádkáře jsou pro naši společnost významným partnerem, neboť umožňují dostat naše produkty ke koncovému spotřebiteli a zároveň díky zpětné vazbě můžeme optimalizovat nabídku našich výrobků i jejich inovace.

Tento proces vede k oboustranné spokojenosti a obchodnímu úspěchu. Našim obchodním partnerům můžeme nabídnout dokonalý zákaznický servis včetně marketingové podpory. Zboží a služby, které poskytujeme různým cílovým skupinám, uvádíme v následujících řádcích.

Cookie Settings

Listed here are all the cookies used for our marketing purposes.
Google Analytics (cn_AnalyticsActive)
Facebook (cn_FacebookActive)